До Кам’янця завітали велосипедисти в рамках благодійної акції
\”Бачу, можу, допоможу” – під таким гаслом 28 липня до Кам’янця завітали учасники благодійного велопробігу, який стартував четвертого числа цього ж місяця у Львові.До Кам’янця завітали велосипедисти в рамках благодійної акції
\”Бачу, можу, допоможу” – під таким гаслом 28 липня до Кам’янця завітали учасники благодійного велопробігу, який стартував четвертого числа цього ж місяця у Львові, про це повідомляють на сайті міської ради.
Їдуть велосипедисти у тандемі: штурман та лідер, оскільки окремі веломани мають вади із зором.
\”Ми хочемо продемонструвати суспільству, що така категорія населення теж активно може займатися спортом, подорожувати, жити повноцінним життям” – зазначає організатор акції Вікторія Лучка.
Окрім того, мета велопробігу – збір коштів на облаштування сенсотеки – бібліотеки, в якій могли б проводити час як зрячі, так і не зрячі люди.
Поповнять її фонди і книги про Кам’янець, які гостям подарував міський голова Михайло Сімашкевич.
За двадцять три дні велосипедисти подолали відстань близько двох тисяч кілометрів, відвідавши Київ, Черкаси, Житомир, Бар і планують повернутися додому через тиждень. До складу їхньої команди входять представники з різних міст – Житомира, Львова, Бару, Києва, Черкас. Є й такі, хто приєднується спонтанно та подорожує впродовж одного, або декількох днів.
Відзначили учасники акції чарівність Кам’янця і навіть назвали його кращим за Львів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього