До Кам'янцю з проектом енергоефективності завітав американець
Кам’янець, як пообіцяв Александр Мерл, в разі його домовленості з американськими компаніями, матиме можливість безкоштовно реалізувати один із запропонованих проектів.До Кам'янцю з проектом енергоефективності завітав американець
З питаннями впровадження енергоефективних проектів завітав 17 грудня до Кам’янця-Подільського американець, в якого мати з Дрогобича – Александр Мерл, повідомляють на сайті міської ради.
В рамках візиту до України він зустрівся з очільником нашого міста – Михайлом Сімашкевичем.
Як зауважив мер: \”Приємно коли кам\’янчани, які займають посади державного рівня в Міністерствах, не забувають про рідне місто. Серед таких – Віталій Цвігун. Сьогодні він організував мою зустріч із експертом з енергоефективності, який проживає в США – Александром Мерлом. Обговорили із закордонним гостем питання енергозбереження, ефективної сміттєпереробки. Надзвичайно зацікавили такі проекти як енергоефективний дім \”розумні радіатори\”, отримання енергії з землі. Маю надію, що один проект нам таки вдасться реалізувати завдяки грантовим коштам”.
Александр Мерл вважає, що енергетика – надзвичайно важлива тема сьогодні для України, коли актуальним постає питання максимального зниження споживання російського газу.
Наразі існує чимало технологій, які дають змогу отримувати енергію, навіть зі сміття. Проте коштують вони мільйони доларів.
Кам’янець, як пообіцяв Александр Мерл, в разі його домовленості з американськими компаніями, матиме можливість безкоштовно реалізувати один із запропонованих проектів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього