До кам`янецьких податківців  надійшло понад 50 тисяч зверненьНа Хмельниччині у Кам’янець-Подільському центрі обслуговування платників податків зафіксовано понад 50 тисяч звернень.
За чотири роки, протягом яких працює ця сервісна структура при Кам’янець-Подільській ОДПІ, від відкриття у грудні 2009-го до початку грудня 2013-го року тут надано більше 10 тисяч адміністративних послуг.До кам`янецьких податківців  надійшло понад 50 тисяч зверненьНа Хмельниччині у Кам’янець-Подільському центрі обслуговування платників податків зафіксовано понад 50 тисяч звернень.
За чотири роки, протягом яких працює ця сервісна структура при Кам’янець-Подільській ОДПІ, від відкриття у грудні 2009-го до початку грудня 2013-го року тут надано більше 10 тисяч адміністративних послуг.
Примітно, що у першому відкритому на Хмельниччині сервісному центрі постійно працюють над покращенням податкового сервісу, мобілізуються зусилля працівників, аби центр відповідав усім необхідним стандартам надання послуг. Так, на стендах в приміщенні інспекції для зручності громадян міста та району розміщена вся необхідна інформація щодо порядку надання послуг, їх перелік, приклади заповнення бланків та написання заяв тощо. Усе це є також доступно й користувачам Інтернету. Для того щоб допомогти клієнтам зорієнтуватися у розмаїтті нормативно-правових актів та законів, у центрі введена посада консультанта-модератора. Відвідувачі центру мають можливість, заповнивши відповідну анкету, висловити свою думку про якість послуг, надати пропозиції щодо вдосконалення роботи.

«Нашим завданням є створення комфортних умов для сплати податків, забезпечення відвідувачів високим рівнем надання послуг, спрощення процедур, внаслідок чого зменшується час на їх проведення та вартість виконання платниками їх податкових зобов’язань. Незважаючи на зміни адміністраторів окремих послуг та законодавства, відвідувачі центру не повинні відчувати будь-яких незручностей», – відзначає начальник Кам’янець-Подільської ОДПІ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього