До кінця року датська компанія JYSK відкриє магазин у Хмельницькому
JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Торгова мережа є одним з європейських лідерів в категоріях товарів для сну, домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житловий меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.До кінця року датська компанія JYSK відкриє магазин у Хмельницькому
JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Торгова мережа є одним з європейських лідерів в категоріях товарів для сну, домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житловий меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.
На сьогодні в Україні працює 23 магазина JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Маріуполі, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку та Рівному.
До кінця 2014 року в планах компанії – відкриття магазинів у Києві, Львові, Хмельницькому. Завдяки прямій присутності компанії на ринку українські покупці отримали можливість купувати товари більш широкої асортиментної лінійки за вигідними цінами. Так, починаючи з 2012 року в Україні з\’явилися і були розширені такі категорії, як посуд, дитячі товари, електротовари, товари для догляду за зовнішністю і гігієни. Раніше дані пропозиції не завозилися у великому обсязі в Україну з причини високої вартості і складності процесу сертифікації при імпорті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього