До кінця року підприємствам області відшкодують 16 мільйонів гривень ПДВЗагалом, це четверта частина запланованої суми автоматичного відшкодування податку на додану вартість суб‘єктам господарювання нашого краю. У кінцевому підсумку вона складе більше 75 мільйонів гривень.До кінця року підприємствам області відшкодують 16 мільйонів гривень ПДВЗагалом, це четверта частина запланованої суми автоматичного відшкодування податку на додану вартість суб‘єктам господарювання нашого краю. У кінцевому підсумку вона складе більше 75 мільйонів гривень.
«Якщо порівнювати, то сумарна цифра повернутого платникам податкового кредиту буде в два рази більшою проти суми ПДВ, яку було відшкодовано платникам податків області за весь 2012 рік. Тоді вона склала 35 мільйонів гривень. За статистикою ГУ Міндоходів у Хмельницькій області протягом поточного року ПДВ-автомат отримували 9 платників. У перспективі ми сподіваємось, що ця кількість зростатиме, адже це сучасний рушій розвитку економіки», – зазначив начальник регіонального представництва Міндоходів Володимир Михалчич.

Також нагадаємо, що, починаючи з 1 січня 2014 року, для платників податку, які матимуть позитивну податкову історію, термін проведення камеральної перевірки буде скорочено. Для цих платників камеральна перевірка податкової звітності буде проводиться протягом п\’яти календарних днів з дня подання податкової декларації.

Відповідний статус будуть надавати органи Міндоходів за результатами автоматизованого аналізу податкової звітності до 1 числа кожного звітного (податкового) місяця, починаючи з 2014 року.

Право на отримання «позитивного» статусу матимуть платники ПДВ, які протягом останніх трьох років декларували суми бюджетного відшкодування, забезпечують своєчасне подання звітності та не мали випадків анулювання реєстрації платника ПДВ.

Окрім цього, претенденти на цей статус мають відповідати критеріям, необхідним для автоматичного відшкодування податку на додану вартість. Нагадаємо, такі суб’єкти господарювання мають регулярно подавати звітність, не перебувати у процедурі банкрутства, не мати податкового боргу та платити своїм найманим працівникам щонайменше дві з половиною мінімальних зарплати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього