До кінця року у Хмельницькому встановлять 8 нових світлофорів
На початку 2015 року у нашому місті рух транспортних засобів і пішоходів регулювало 92 світлофорні об\’єкти.До кінця року у Хмельницькому встановлять 8 нових світлофорів
На початку 2015 року у нашому місті рух транспортних засобів і пішоходів регулювало 92 світлофорні об\’єкти. До кінця року запрацюють ще 8 нових світлофорних об’єкти, які будуть встановлені за кошти міського бюджету, повідомляють на сайті міської ради.
Зокрема, новий світлофорний об’єкт уже встановлено у мікрорайоні Лезневе, на перехресті вулиць Вінницької і Кошарського. Нові світлофори також з’явилися на проспекті Миру, поблизу ПАТ “Хмельницькгаз”, та на перехресті вулиць Красовського і Толбухіна. Розпочато капітальний ремонт світлофорного об’єкта на перехресті проспекту Миру і вулиці Перемоги.
Роботи виконує спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради, яку очолює Юрій Хамрик.
На усіх вищезазначених технічних засобах регулювання дорожнім рухом разом із світлофорами застосовуються спеціальні світильники “зебра” для додаткового освітлення пішохідного переходу та пристрої мовного супроводу сигналів світлофорів. Крім того, де необхідно, встановлююється пішохідне огородження і дорожні знаки, ремонтується дорожнє покриття і облаштовуються пішохідні доріжки на підходах до регульованих перехресть. Поперечну дорожню розмітку (пішохідний перехід, стоп-лінія) наносять за новими технологіями – холодним пластиком, який за словами фахівців, служитиме втричі довше, ніж виконана звичайним методом — шляхом фарбування.
Як повідомив начальник відділу з організації безпеки дорожнього руху управління житлово-комунального господарства Олександр Ковальчук, окрім установлення об’єктів регулювання дорожнім рухом працівники підприємства замінюють старі лампові світлофори на сучасні світлодіодні, які використовують у сім разів менше електроенергії. Крім того, вже другий рік поспіль проводяться роботи із заміни фізично та морально застарілої апаратури регулювання на нову, сучасну. При цьому для здійснення контролю та координування роботи світлофорів використовується спеціальна радіоапаратура.
Загалом впродовж 8 місяців замінено 17 транспортних і пішохідних світлофорів, а також 5 контролерів на суму 458 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього