Сьогодні триває другий день Подільського паломництва до Санктуарію Летичівської Богородиці. Понад тисячу вірян з Хмельниччини здійснюють піший похід до святині.
 До Летичівської святині з молитвою про УкраїнуСьогодні триває другий день Подільського паломництва до Санктуарію Летичівської Богородиці. Понад тисячу вірян з Хмельниччини здійснюють піший похід до святині. Учора сюди вирушило 300 паломників з Кам’янця-Подільського та Томашполя Вінницької області. Віряни п’ять днів йтимуть пішки до копії чудотворної ікони Летичівської Богородиці. Щодня вони долатимуть від 28 до 42 кілометрів. Дорогою до груп ще приєднуватимуться бажаючі.

Організатори ХХІ паломництва з Кам’янця-Подільського до Летичева закликають паломників здійснювати свою прощу з молитвами про мир в Україні.

Паломники з Кам’янця-Подільського вийшли від кафедрального собору святих апостолів Петра та Павла після ранкової Служби Божої. Майже одночасно з ними вирушили паломники з Томашполя. Щороку між паломництвами, які прямують до відпустового місця з різних кінців Кам’янець-Подільської дієцезії, триває неофіційне змагання: хто прибуде першим.

Паломництва з Кам’янця-Подільського та Томашполя прибудуть до Санктуарію Летичівської Богородиці 5 липня. Відпустові урочистості в санктуарії Летичівської Богородиці триватимуть 5-6 липня. Служба Божа, в якій візьмуть участь паломники, відбудеться 5 липня о 20.00 год. О 23.00 год. розпочнеться нічне молитовне чування в намірах захисту життя і родини, яке триватиме до 6.00 год.
 До Летичівської святині з молитвою про Україну

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього