До місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло понад 30 мільйонів гривень
Протягом січня 2016 року платники податків Хмельницької області, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджетів краю 31,2 мільйона гривень єдиного податку. Це більше на 42,5 відсотка порівняно з фінансовим результатом минулого року, що в абсолютній величині становить 9,3 мільйона гривень.До місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло понад 30 мільйонів гривень
Протягом січня 2016 року платники податків Хмельницької області, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджетів краю 31,2 мільйона гривень єдиного податку. Це більше на 42,5 відсотка порівняно з фінансовим результатом минулого року, що в абсолютній величині становить 9,3 мільйона гривень.

Із зазначених надходжень від фізичних осіб – підприємців надійшло 20,9 мільйона гривень. Юридичні особи з початку року спрямували до бюджету 3,8 мільйона гривень єдиного податку. Також свій внесок до скарбниць місцевих громад зробили сільськогосподарські товаровиробники – 6,5 мільйона гривень.

У Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області зазначають, що значне зростання надходжень від суб’єктів господарювання на спрощеній системі оподаткування відбувається за рахунок сплати податку суб’єктами підприємництва аграрної галузі, які раніше сплачували фіксований сільськогосподарський податок. Такі аграрники почали працювати на четвертій групі спрощеної системи з 2015 року у зв’язку із змінами у законодавстві, що відбулися торік.

«Загалом поділля вважається колискою спрощеної системи оподаткування. Адже громадський актив Хмельниччини реалізував ідею її функціонування за зразком посвідчення водія, де також є певні групи і дозволи діяльності. Тож сьогодні «спрощенці» нашого краю не лише активно наповнюють бюджет, але й створюють робочі місця і в цілому є сумлінними самодостатніми підприємцями», – зауважив заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього