До Нового року відремонтують Кам\’янецький будинок культури, що ледь не згорів у 2013 році

До Нового року відремонтують Кам'янецький будинок культури, що ледь не згорів у 2013 році
До кінця року міський будинок культури, після того, як у жовтні 2013 ледь не згорів дотла, відновить свою роботу.До Нового року відремонтують Кам'янецький будинок культури, що ледь не згорів у 2013 році
До кінця року міський будинок культури, після того, як у жовтні 2013 ледь не згорів дотла, відновить свою роботу, повідомляє Хронікер.

У цьому запевняє директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема. За її словами, на сьогодні із виділених міським бюджетом 1 млн 785 тис. 950 грн освоєно більше одного мільйона. За ці кошти основним підрядником ПП «Будмонтажсервіс» оновлено систему теплопостачання з можливістю регулювати в різних приміщеннях температурний режим. Виконано електромонтажні роботи в приміщенні по периметру глядацької зали.

Наразі демонтовано систему каналізації будинку культури, здійснюється капітальний ремонт і реконструкція санвузла, штукатурні роботи стін коридорів. Крім того, ведеться робота із заміни системи пожежної сигналізації, електромережі та вентиляції в основній залі.

«Спільно з підрядником ми зробили запит на НІАЗ «Кам’янець», щоби вони надали пропозиції з дизайну приміщень і дверей, – говорить Альона Леонідівна. – Оскільки будинок культури – пам’ятка національного значення, в першу чергу потрібно зберегти його автентичність. Але разом із тим дизайн має бути актуальним і через 25 років.

Залишок коштів підрядник освоїть за півтора місяця. Доти завершить оздоблювальні роботи коридору й малярні – в глядацькій залі, замінить внутрішні вікна, змінить покриття підлоги на паркетне. Будинок культури зможе функціонувати. Але це не означає, що будівельні роботи будуть завершені».

Нагадаємо, проектно-кошторисна документація на реставрацію Пушкінського дому за цінами 2012 року становить 12 млн грн. Наступна черга ремонту передбачає, зокрема, відновлення центрального входу та поверху над фойє.

Залишити відповідь