До Нового року відремонтують Кам'янецький будинок культури, що ледь не згорів у 2013 році
До кінця року міський будинок культури, після того, як у жовтні 2013 ледь не згорів дотла, відновить свою роботу.До Нового року відремонтують Кам'янецький будинок культури, що ледь не згорів у 2013 році
До кінця року міський будинок культури, після того, як у жовтні 2013 ледь не згорів дотла, відновить свою роботу, повідомляє Хронікер.

У цьому запевняє директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема. За її словами, на сьогодні із виділених міським бюджетом 1 млн 785 тис. 950 грн освоєно більше одного мільйона. За ці кошти основним підрядником ПП «Будмонтажсервіс» оновлено систему теплопостачання з можливістю регулювати в різних приміщеннях температурний режим. Виконано електромонтажні роботи в приміщенні по периметру глядацької зали.

Наразі демонтовано систему каналізації будинку культури, здійснюється капітальний ремонт і реконструкція санвузла, штукатурні роботи стін коридорів. Крім того, ведеться робота із заміни системи пожежної сигналізації, електромережі та вентиляції в основній залі.

«Спільно з підрядником ми зробили запит на НІАЗ «Кам’янець», щоби вони надали пропозиції з дизайну приміщень і дверей, – говорить Альона Леонідівна. – Оскільки будинок культури – пам’ятка національного значення, в першу чергу потрібно зберегти його автентичність. Але разом із тим дизайн має бути актуальним і через 25 років.

Залишок коштів підрядник освоїть за півтора місяця. Доти завершить оздоблювальні роботи коридору й малярні – в глядацькій залі, замінить внутрішні вікна, змінить покриття підлоги на паркетне. Будинок культури зможе функціонувати. Але це не означає, що будівельні роботи будуть завершені».

Нагадаємо, проектно-кошторисна документація на реставрацію Пушкінського дому за цінами 2012 року становить 12 млн грн. Наступна черга ремонту передбачає, зокрема, відновлення центрального входу та поверху над фойє.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього