До нової поліції Хмельницького уже надійшло понад 3,5 тисячі заяв
Впродовж перших шести днів прийому заявки подали 3682 кандидати. Із них 54 % подали анкети онлайн, 46 % кандидатів заповнили документи у пункті прийому анкет. Більшість бажаючих служити в новій поліції — це чоловіки. На сьогодні їхня частка складає 66, 3 %.До нової поліції Хмельницького уже надійшло понад 3,5 тисячі заяв
Впродовж перших шести днів прийому заявки подали 3682 кандидати. Із них 54 % подали анкети онлайн, 46 % кандидатів заповнили документи у пункті прийому анкет. Більшість бажаючих служити в новій поліції — це чоловіки. На сьогодні їхня частка складає 66, 3 %.

Набір кандидатів до нової патрульної поліції Хмельницького триватиме до 21 серпня. Пункт прийому анкет розташований в приміщенні Хмельницького академічного театру ім. М. Старицького (вул. Соборна, 60). Бажаючі особисто подати заявку та заповнити анкету можуть звертатися за вказаною адресою щоденно (крім вихідних) з 9.00 до 18.00. При собі потрібно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Бажано — посвідчення водія.

Заповнити онлайн-анкету та детальніше ознайомитись із умовами конкурсу можна на сайті www.mvs.gov.ua або за телефоном «гарячої лінії» — (0382) 70-40-01.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього