До початку опалювального сезону Хмельниччина готова на 100%
В області завершується процес підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.До початку опалювального сезону Хмельниччина готова на 100%
В області завершується процес підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

8 жовтня у сесійній залі Будинку рад відбулася робоча нарада з керівниками об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, на якій йшла мова про стан підготовки комунальних закладів до опалювального сезону.

У нараді, яку провів перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський, взяв участь голова обласної ради Іван Гончар.

За станом на 1 жовтня поточного року, як зазначив начальник управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Віталій Шишко, обласними комунальними закладами проведено ремонтні роботи та реконструкцію на загальну суму 26 мільйонів 562 тисячі гривень з передбачених на ці цілі з обласного бюджету 41 мільйона 801 тисячі гривень, і становить 63,6 відсотка.

Серед цих видатків саме для заходів з тепло- і енергозбереження для обласних комунальних закладів передбачено 23 мільйона 786 тисяч гривень, яких освоєно лише на половину.

«Опалювальний сезон уже розпочинається, а роботи із заміни вікон та ремонту дахів ще не завершені. Ми всі розуміємо, що фінансовий ресурс обласного бюджету досить обмежений, однак, обласна рада докладає усіх зусиль для вирішення найболючіших питань наших комунальних закладів, в тому числі й теплозбереження. Тому, має бути відповідальність зі сторони керівників установ для вирішення поставлених завдань, – сказав Віктор Адамський.

Разом з цим, під час наради було заслухано окремих керівників щодо стану підготовки закладів до опалювального сезону. Було наголошено на необхідності проведення роботи щодо належного оформлення правовстановлюючих документів на нерухоме майно, оформлення земельних ділянок та кадастрових номерів.

У зв’язку з проведенням місцевих виборів, перший заступник голови облради Віктор Адамський акцентував увагу керівників обласних комунальних закладів в межах законодавства сприяти організації та проведенню виборів, але разом з тим, не допускати використання адмінресурсу аби забезпечити вільне волевиявлення громадян.

Довідка.
Загалом по області готовність до опалювального сезону становить: – житлових будинків – 91,7%; об’єктів соціальної сфери – 99,6%; теплопостачання – 91,9; об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства – 91,6%.
Під час підготовки об’єктів до зими на Хмельниччині проведено реконструкцію 37 котелень та 78 котлів. Зокрема, 36 котелень переведено на альтернативні види палива, 29 з яких працюватимуть на дровах, пілетах та 7 на вугіллі.
На виконання заходів енергозбереження, передбачених Регіональною програмою підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2011-2015 роки в обласному бюджеті заплановано на 2015 рік – 6472,8 тис.гривень. За станом на 01.09.2015 року профінансовано – 4499,0 тис. грн що складає 79 відсотків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього