До Славути їдуть "протезисти"
Виїзд медико – технічної бригади Хмельницького державного протезно-ортопедичного підприємства відбудеться в місті 5 листопада з 9-00 години в приміщенні поліклініки Славутської центральної районної лікарні.До Славути їдуть "протезисти"
Виїзд медико – технічної бригади Хмельницького державного протезно-ортопедичного підприємства відбудеться в місті 5 листопада з 9-00 години в приміщенні поліклініки Славутської центральної районної лікарні.

Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, у місцевому соціальному захисті звертаються із прохання до осіб з обмеженими фізичними можливостями, яким передбачено індивідуальними програмами реабілітації інвалідів та довідками лікарсько-консультативної комісії Славутської центральної районної лікарні забезпечення протезно-ортопедичними виробами, звернутись до Славутського міського управління праці та соціального захисту населення для отримання або поновлення направлень на забезпечення необхідними засобами.

Для отримання більш детальної інформації звертатись в міське управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Я.Мудрого 47, тел. 7-03-40.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту