До ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» пред'явлено 8 позовів з вимогами про стягнення 48 млн. гривень газового боргу
Більше половини цих позовних вимог задоволено на суму понад 19 млн гривень.До ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» пред'явлено 8 позовів з вимогами про стягнення 48 млн. гривень газового боргу
Рішенням господарського суду Хмельницької області задоволено черговий позов Шепетівського міжрайонного прокурора, пред\’явленого в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та ПАТ «НАК «Нафтогаз України» до товариства з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» про стягнення більше 12 млн грн заборгованості за укладеним договором про постачання природного газу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Позов умотивовано тим, що Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» є державним підприємством, а отже, несплатою коштів за отриманий природний газ боржником завдається значна шкода інтересам держави, оскільки негативно впливає на розрахунки з постачальниками газу. Окрім того, невиконання боржником зобов\’язань порушує основні принципи енергозберігаючої політики держави, створює загрозу належному забезпеченню енергоносіями всіх споживачів природного газу.
Всього у поточному році Шепетівським міжрайпрокурором до зазначеного ТОВ пред\’явлено 8 позовів з аналогічними вимогами про стягнення 48 млн. гривень. Більше половини цих позовних вимог задоволено на суму понад 19 млн гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього