Доброзичлива шахрайка "розвела" хмельничанку на 30 000 доларів
В Україні шахраї усіма силами намагаються нажитися на довірливих громадянах. І навіть численні попередження правоохоронців не допомагають українцям уникнути прикрощів та значних фінансових збитків.Доброзичлива шахрайка "розвела" хмельничанку на 30 000 доларів
В Україні шахраї усіма силами намагаються нажитися на довірливих громадянах. І навіть численні попередження правоохоронців не допомагають українцям уникнути прикрощів та значних фінансових збитків.
Останній приклад: 2 грудня до Хмельницького МВ надійшло повідомлення від 27-річної місцевої жительки про те, що в період з 1 липня до 2 грудня невстановлена жінка на ім’я Світлана, під приводом покращення стану здоров’я, заволоділа у неї 30 000 доларів США, які жінка частинами перерахувала на банківські картки.
Майже щодня в оперативних зведеннях міліції з\’являються повідомлення про телефонні афери, – під приводом купівлі товару на сайті \”OLX\”, непритягнення до кримінальної відповідальності родича, отримання чималого виграшу, тощо, злочинці спорожнюють гаманці жертв на десятки тисяч гривень.
Шановні хмельничани, будьте обережні – ви ж розумні, мудрі люди!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього