Дочка Лаврова практично не знає російську мову
Єдина дочка голови МЗС РФ Сергія Лаврова Катерина відчуває труднощі під час спілкування російською мовою. Труднощі пов’язані з тим, що Катя Лаврова народилася й більшу частину свого життя провела за кордоном.Дочка Лаврова практично не знає російську мову
Єдина дочка голови МЗС РФ Сергія Лаврова Катерина відчуває труднощі під час спілкування російською мовою. Труднощі пов’язані з тим, що Катя Лаврова народилася й більшу частину свого життя провела за кордоном.
«А все тому, що більше 2/3 свого життя вона провела за межами Росії. Така традиція російської еліти. Понад 20 років вона жила в США, а потім в Британії. І тільки в останні роки – у Росії», – повідомляє одне з російських видань.
Катерина Лаврова народилася в Нью-Йорку, коли її батько працював у радянському постпредстві при ООН. Однак, після призначення міністром закордонних справ в 2004 році, Лавров з дружиною повернувся в Росію, а Катя залишилася закінчувати Колумбійський університет.
Відзначимо, що представники еліти Росії, які роками воюють із «загниваючим Заходом», тим не менше люблять відпочивати та жити на цьому самому Заході.
Практично всі діти російських депутатів і міністрів живуть або навчаються в США і Західній Європі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього