«Домашній телеком» запускає новий сервіс цифрового телебачення й кіно OLL.TV
ТМ «Домашній телеком», провідний український провайдер, який обслуговує понад 315 тис. Абонентів у 53 містах України, роздрібний напрям діяльності національного оператора зв\’язку «Датагруп», оголошує про запуск інтерактивного телебачення нового покоління в партнерстві з OLL.TV, яке буде доступне в кабельних мережах оператора через широкосмуговий Інтернет.«Домашній телеком» запускає новий сервіс цифрового телебачення й кіно OLL.TV
ТМ «Домашній телеком», провідний український провайдер, який обслуговує понад 315 тис. Абонентів у 53 містах України, роздрібний напрям діяльності національного оператора зв\’язку «Датагруп», оголошує про запуск інтерактивного телебачення нового покоління в партнерстві з OLL.TV, яке буде доступне в кабельних мережах оператора через широкосмуговий Інтернет.

Інтерактивний сервіс цифрового телебачення й кіно OLL.TV – це більше 130 кращих національних і зарубіжних телеканалів, а також більше 10 000 фільмів і серіалів в бездоганній якості.

Клієнти компанії можуть підключити інтерактивне телебачення OLL.TV одному з трьох тарифних планів: «Стартовий» (39 грн.), «Оптимальний» (79 грн.) Або «Преміальний» (159 грн.). Підключити послугу інтерактивного ТБ можна на будь-якому домашньому телевізорі, використовуючи спеціальну приставку. Зовсім скоро сервіс стане доступним і для користувачів мобільних гаджетів і планшетів.

Сервіс OLL.TV забезпечує максимально зручний перегляд фільмів, серіалів або прямих спортивних трансляцій. Користувачам послуги стали доступні такі зручні сервіси як: інтерактивна телепрограма, пауза в прямому ефірі, запис минулих телепередач, підбір контенту за інтересами, додавання фільмів або телепередач до вибраного, звукові доріжки і субтитри, а так само зручний сервіс «батьківський контроль».

«Домашній телеком» прагне постійно рухатися вперед. Ми вдосконалюємо і розширюємо можливості ТВ послуг для своїх абонентів, забезпечуючи високу якість і надійність зручного сервісу. З OLL.TV наші абоненти отримають телебачення світового рівня. »- Зазначила Зоя Романченко, заступник директора департаменту бізнесу фіксованого зв\’язку ПрАТ« Датагруп »

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення