Член новоствореної громадської ради при Хмельницькій ОДА Геннадій Домбровський пояснив свою думку того, звідки взялися списки із “зірочками”, за які потім проголосували присутні представники інститутів громадянського суспільства.

Про це Домбровський, який також входив до ініціативної групи, яка відбирала документи з формування нового складу дорадчого органу, сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Про ці списки нічого не знаю, я їх побачив в Інтернеті. Взагалі, списки учасників зборів  були оприлюднені на сайті облдержадміністрації за три дні до зборів, знову ж таки це вимога постанови. Їх міг і скопіювати,  і  роздрукувати хто завгодно. Кожен опрацьовував ці списки і визначався”, – зауважив він.

Разом з тим, Домбровський припустив, що на стадії прийняття документів приходили представники громадських організацій групами і, мабуть, між собою всі спілкувались, домовлялись.

“Ми цього заборонити не можемо, та й ніде немає такої заборони. Багато хто з громадських активістів знають один одного, от і домовлялись”, – вважає він.

Що стосується тих громадських організацій, яких не допустили до установчих зборів, Домбровський заявив: сім громадських організацій відсіяли через те, що їхні кандидати  є депутатами місцевих рад, представниками органів влади та органів місцевого самоврядування; дві організації знаходяться у стані припинення; 27  інститутам  громадянського суспільства відмовлено у зв’язку із не усуненням недоліків; 20  організаціям відмовлено через те, що вони здійснюють свою діяльність на територіях інших областей.

Нагадаємо, що під час відбору громадських організацій до громадської ради Хмельницької облдержадміністрації, що відбувся 23 лютого, попередній голова громадської ради при Хмельницькій ОДА Алім Міщук звинуватив нинішнє керівництво ОДА у розсиланні так званих “темників” – списків із позначками, за кого потрібно голосувати.

Залиште коментар

Також по темі