Донетчанку, яка зарізала співмешканця на Славутчині, засуджено на 11 років
Вбивство сталося в одному із сіл Славутського району в середині січня цього року. 30-річний потерпілий два роки тому вийшов із в’язниці, на заробітках в Києві познайомився із такою ж заробітчанкою із Донецька. Вирішили жити разом.Донетчанку, яка зарізала співмешканця на Славутчині, засуджено на 11 років
Вбивство сталося в одному із сіл Славутського району в середині січня цього року. 30-річний потерпілий два роки тому вийшов із в’язниці, на заробітках в Києві познайомився із такою ж заробітчанкою із Донецька. Вирішили жити разом.

На щедрий вечір пара приїхала на Хмельниччину: потерпілий хотів познайомити родину із обраницею. Зупинилися у батьківській хаті, яка залишилась чоловікові у спадок. На святкову вечерю запросили усіх родичів і близьких друзів. Гості засиділись до пізньої ночі і розійшлися аж на ранок.
Наступного дня старша сестра зателефонувала братові, але слухавку взяла його співмешканка і сказала, що той ще спить. Це не викликало жодної підозри, адже справді застілля тривало до ранку.
Але коли швагро потерпілого вийшов на вулицю, то побачив, як повз проїхало таксі, в салоні якого сиділа майбутня невістка з усіма своїми валізами. От це вже насторожило. Чоловік поїхав до будинку жінчиного брата, де побачив моторошну картину: в калюжі крові з колото-різаними ранами в області серця лежав господар.
Жінку вдалось затримати аж в Радомишлі під Києвом – зняли з маршрутки, що прямувала до столиці. Під час обшуку в одній із валіз правоохоронці виявили ніж, що слугував знаряддям вбивства, а на тілі — сліди крові, які в поспіху підозрювана не встигла змити. Більше того, з власного телефону вона відправила SMS-повідомлення знайомому про те, що скоїла вбивство.

15 травня Славутський міжрайонний суд закінчив розгляд матеріалів провадження і визнав підозрювану винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 \”Умисне вбивство\” Кримінального кодексу України та призначив їй покарання у вигляді 11 років позбавлення волі та 150 тисяч гривень відшкодування моральної шкоди матері загиблого.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього