Допомога солдатам від малюків з Хмельниччини
Підтримати моральний дух воїнам АТО зголосились діти працівників пенітенціарної служби ХмельницькогоДопомога солдатам від малюків з Хмельниччини
Підтримати моральний дух воїнам АТО зголосились діти працівників пенітенціарної служби Хмельницького.
Волонтери теплими речами, засобами захисту, обмундируванням допомагають солдатам, які стали на захист Українського суверенітету. Справжніми маленькими патріотами на благо нашої перемоги над східним агресором стають діти по всій країні. Підтримати моральний дух солдат своїми малюнками та оберегами від ворожих куль зголосились діти працівників пенітенціарної служби.
Зброя, боєприпаси, новітнє обладнання для героїв, які стали на захист нашої незалежності це звичайно потрібно. Нагадати воїнам про те, що вони захищають нашу незалежність та те їх чекають вдома дружини, батьки, а головне їхні діти зголосились працівники пенітенціарної служби та їхні маленькі потомки.

Підтримати солдат на передовій малюнками, оберегами, новорічними привітаннями, які власноруч зробили діти з прийдешніми новорічними святами не відмовилась це маленький вклад в нашу перемогу, каже мати дитини Ольга Пасічник, начальник сектору за виконаннями судових рішень пенітенціарної служби.
Малі, а вже розуміють з ким та за що воюють наші солдати на сході їхньої країни. Дівчатка малюють та плетуть обереги, хлопці в свою чергу малюють танки та військову техніку, яку подекуди так не вистачає нашим військовим.
Допомагати Українській армії зараз в пріоритеті кожного з українців, нагодувати кожного військового в планах пенітенціарної служби Хмельницької області. Адже, якщо не допомагаєш своїй армії, то з часом доведеться годувати армію противника.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього