Допомога українській армії триває

Відремонтовано техніку для військових частин на суму 350 тисяч гривень, автотранспорту — на 19 тисяч гривень, виділено 55 тисяч гривень для закупівлі автомобіля, 16,3 тисячі гривень — для придбання взуття й одягу бійцям АТО

Допомога українській армії триває
Допомога українській армії триває

Адміністрація та профком державного підприємства “Новатор” (директор — Анатолій Вдовиченко, голова профкому — Олександр Рижанський) та працівники підприємства надали допомогу нашим військовослужбовцям. Відремонтовано техніку для військових частин на суму 350 тисяч гривень, автотранспорту — на 19 тисяч гривень, виділено 55 тисяч гривень для закупівлі автомобіля, 16,3 тисячі гривень — для придбання взуття й одягу бійцям АТО.

На заводі організовують збір коштів на потреби армії серед працівників. Уже зібрано до 70 тисяч гривень, які спрямовано на закупівлю військової амуніції. Зокрема, для 8-го окремого полку спеціального призначення закуплені тактичні наколінники, налокітники, рукавиці, окуляри, ремені, рюкзаки, взуття тощо на суму 28 тисяч гривень. А для 7-го батальйону територіальної оборони, де служить працівник підприємства, голова цехового профкому Олексій Конончук, придбали прилад нічного бачення за 24,5 тисячі гривень.
Чимало працівників “Новатора” мобілізовані в гарячі точки на сході України. Для працівників заводу було закуплено бронежилети, каски. Організовано закупівлю військової амуніції, яка за допомогою волонтерів була доставлена до місця призначення. Один із бійців, працівник “Новатора” Олег Охапкін під час АТО був поранений в ногу, зараз перебуває в Харківському госпіталі. Колектив надає йому постійну допомогу в лікуванні. Збір коштів на підприємстві триває.

Залишити відповідь