Допомогу Подільським військовим нарешті визнали гуманітарним вантажем
Українське законодавство далеко недосконале, адже ще 25 листопада до Кам’янця-Подільського надійшла гуманітарна допомога з Кутна ГориДопомогу Подільським військовим нарешті визнали гуманітарним вантажем
Українське законодавство далеко недосконале, адже ще 25 листопада до Кам’янця-Подільського надійшла гуманітарна допомога з Кутна Гори (Республіка Чехія). Для наших військовослужбовців на сході з міста-побратима передала теплий одяг, термобілизну, берци, каремати, палатки. Однак проблема виникла в тому, що процедура розмитнення може тривати декілька місяців.
Для того, щоб пришвидшити цей процес, міський голова Михайло Сімашкевич та народний депутат Володимир Мельниченко провели перемовини з представниками Міністерства соціальної політики, де допомогу не визнавали гуманітарним вантажем.
Дев’ятнадцятого грудня всі необхідні документи надійшли до міста.
Гуманітарний вантаж розподілили між волонтерськими організаціями «Волонтери Кам’янця-Подільського» та «Координаційний центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО» і військовослужбовцями Кам’янець-Подільського гарнізону Центру розмінування, які днями знову поїдуть на схід, повідомляють на сайті Кам’янець-Подільської міської ради.
Після нового року надійде допомога ще від двох міст-побратимів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього