Допоможіть знайти Євгена Андріюка, солдата-контрактника з Хмельницького
\”Це – мій земляк Женя Андріюк (Андріюк Євген Олександрович), солдат-контрактник з Хмельницького, в/ч А0553, 8-й окр. полк спецпризначення. Був кілька місяців в АТО, потім госпіталь, потім перепідготовка в Костополі і знову – на війну\”, – пише у Фейсбук Василь Савчур.Допоможіть знайти Євгена Андріюка, солдата-контрактника з Хмельницького
\”Це – мій земляк Женя Андріюк (Андріюк Євген Олександрович), солдат-контрактник з Хмельницького, в/ч А0553, 8-й окр. полк спецпризначення. Був кілька місяців в АТО, потім госпіталь, потім перепідготовка в Костополі і знову – на війну\”, – пише у Фейсбук Василь Савчур.
\”21 серпня Євген у складі розвідувального взводу одного з батальйонів 51-ї ОМБ маршем проїжджав біля Волновахи, а потім – нічний бій, пошкоджена БМП. Потім проривалися на допомогу 3-му батальйону, потрапили в оточення. Назв населених пунктів не зміг визначити, бо не було карти. 28.08.14 зайняли оборону на блокпостах,по них весь час била ворожа артилерія. Остання СМС – 29.08.14 вранці:\”Будемо прориватися до своїх\”. Більше — ні слова, ні звістки. Люди, може, комусь відомо щось про цього хлопця, напишіть. Всі необхідні заходи для розшуку застосовуємо (заява в СБУ, у Центр звільнення полонених і т.і.). А може, він десь в госпіталі лежить, телефон втратив, номерів напам\’ять не знає, а може ще десь… Може, хтось із хлопців, які були з ним, напише нам хоч два слова про Женю.\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього