Дорожні служби Хмельниччини не готові до зими
В Хмельницькій та ще 16 областях України дорожньо-комунальні організації не готові до роботи в зимовий період. Такі дані оприлюднила прес-служба Департаменту ДАІ МВС, згідно висновків проведеного з 15 вересня по 12 жовтня осіннього комісійнийного огляду доріг.Дорожні служби Хмельниччини не готові до зими
В Хмельницькій та ще 16 областях України дорожньо-комунальні організації не готові до роботи в зимовий період. Такі дані оприлюднила прес-служба Департаменту ДАІ МВС, згідно висновків проведеного з 15 вересня по 12 жовтня осіннього комісійнийного огляду доріг.
В огляді брали участь представники \”Укравтодору\”, \”Укртрансінспекції\”, місцевих органів влади, комунальних та залізничних організацій. Метою огляду була перевірка готовності до зими.
\”Огляд показав, що дорожньо-комунальні організації не повною мірою підготовлені до роботи в зимовий період. Найбільш критична ситуація спостерігається у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій та Чернівецькій областях \”, – йдеться в повідомленні.
Складна ситуація спостерігається із створенням в дорожніх організаціях запасів паливно-мастильних матеріалів. Крім того, у ДАІ викликає стурбованість стан спеціальної дорожньої техніки і складна ситуація з підготовкою вулично-дорожньої мережі до експлуатації в зимовий період.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього