Дорожники Хмельниччини обстежують мости
Працівниками Служби автодоріг та філій ДП «Хмельницький облавтодор» проводиться обстеження мостів та шляхопроводів на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення у 20 районах Хмельницької області.Дорожники Хмельниччини обстежують мости
Працівниками Служби автодоріг та філій ДП «Хмельницький облавтодор» проводиться обстеження мостів та шляхопроводів на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення у 20 районах Хмельницької області.

За попередніми підрахунками інженерів відділу якості та техконтролю Служби автодоріг, на сьогодні, до 50 об’єктів знаходяться у незадовільному стані та потребують проведення ремонтних робіт.

За результатами обстеження будуть складені дефектні акти та визначено перелік об’єктів, які ремонтуватимуть у 2016 році.

«Згідно доручення Укравтодору, 8% від загальної суми фінансування на проведення поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання у 2016 році, а це, орієнтовно, близько 8 млн. гривень, передбачено на ремонт штучних споруд», – пояснив заступник начальника Служби автодоріг, Леонід Гураль.

«По мірі надходження коштів, ДП «Хмельницький облавтодор» та іншими підрядниками Служби автодоріг будуть виконуватись ремонтні роботи, в першу чергу, тих мостів, які перебувають в аварійному стані», – зазначив він у ході проведення обстеження.

Згідно бази даних АЕСУМ (Аналітично-експертна система управління мостами), розробленої експертами Державного науково-дослідного дорожнього інституту, 5 штучних споруд на Хмельниччині перебувають в аварійному стані та потребують негайного ремонту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього