Усі дошкільні навчальні заклади Кам’янця-Подільського провели патріотичну акцію зі збору малюнків, які передадуть українським військовим на Сході країни. Дитячі малюнки різнилися від сонечка до великих танків та літаків з українським прапором.

Дошкільнята Кам’янця-Подільського передали послання нашим воякам і заспівали гімн УкраїниУсі дошкільні навчальні заклади Кам’янця-Подільського провели патріотичну акцію зі збору малюнків, які передадуть українським військовим на Сході країни. Дитячі малюнки різнилися від сонечка до великих танків та літаків з українським прапором.

“Незалежний громадський портал” поспілкувався з Оленою Солотковською, вихователем 23 ДНЗ м. Кам’янця-Подільського. Вона нам розповіла, як її підопічні, дітки 4-4,5 років, ставляться до війни, солдатів та державних символів.
Дошкільнята Кам’янця-Подільського передали послання нашим воякам і заспівали гімн України

“Потрібно з юних років виховувати в дітях патріотизм. Ми розповідаємо їм про національний одяг, намагаємось його популяризувати. Також вивчаємо державні символи, даємо їх діткам в ручки, щоб вони їх помацали, роздивились. Проте діти навіть в такому віці все розуміють, вони знають, що зараз відбувається в країні. Перед тим, як діти малювали малюнки для військових, ми розповідали, що в нас є кордон і там стоять наші солдати, вони нас оберігають, а, коли вони побачать ваші малюнки, то їм хоч на хвилиночку стане тепліше на душі, вони відчують, що вся Україна за них вболіває. Діти дуже цим переймаються і відчувають, що дорослі з ними говорять на серйозні теми, а їм це дуже важливо ”, – поділилась з НГП вихователька 2 молодшої групи дошкільнят.

Діти також діляться своїми емоціями про малюнки.

Дошкільнята Кам’янця-Подільського передали послання нашим воякам і заспівали гімн України

“Я сказала мамі з татом, що нам треба намалювати гарний малюночок для солдатів, бо вони дуже сумні. Вони мене захищають, хочуть, щоб я була весела, щаслива”. На малюнку ми з мамою написали: “Слава нації”, “Ми вас любим”, Дякую, що ви нас захищаєте”, – розповіла чотирирічна Віка.

На останок діти заспівали Гімн України , який просили показати військовим.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього