Учасники багатонаціонального навчання «Кленова Арка — 2014», що триває за участю майже 20 українських військовослужбовців у польському місті Люблін, приступили до практичної фази

Досвід Хмельницьких учасників АТО застосовується під час багатонаціонального навчання «Кленова Арка — 2014»Досвід Хмельницьких учасників АТО застосовується під час багатонаціонального навчання «Кленова Арка — 2014»
Учасники багатонаціонального навчання «Кленова Арка — 2014», що триває за участю майже 20 українських військовослужбовців у польському місті Люблін, приступили до практичної фази.
За сценарієм навчання «Кленова Арка — 2014» було видано наказ на здійснення операції, за яким міжнародний контингент займає базовий табір та організовує його охорону і оборону. Під час цього періоду важлива роль відводиться організації взаємодії між командиром батальйону та трьома підпорядкованими багатонаціональними ротами. Паралельно усі дії супроводжуватимуть заходи інформаційно-психологічної протидії, які забезпечать фахівці зі зв’язків з громадськістю, інформаційно-психологічних операцій та військово-цивільних відносин. Наголос робиться на протидії інформаційним викликам та ведення активних дій в інформаційному полі.
Серед учасників навчання «Кленова Арка — 2014» є військовослужбовці однієї з аеромобільних бригад Збройних Сил України, які мають досвід участі в миротворчих операцій, а також виконання завдань в рамках захисту суверенітету держави. Це враховується під час планування та проведення операції за участі спільного литовсько-польсько-українського батальйону. Воїни-десантники швидко адаптуються до обстановки й ситуації та приймають правильні рішення.
— Ми знаємо як і де облаштувати блокпост, вести спостереження, правильно облаштовувати фортифікаційні укріплення, як маневрувати та протидіяти, — зазначив офіцер окремої аеромобільної бригади.
Варто зазначити, що українські військовослужбовці вперше у серії багатонаціональних навчань «Кленова Арка — 2014» в складі групи канадських інструкторів залучаються до проведення занять з теорії та практики процесу ухвалення військових рішень за міжнародними стандартами, порядку роботи програмного забезпечення імітаційного моделювання JCATS, а також зв’язків з громадськістю. Учасники цього заходу міжнародного військового співробітництва впевнені, що навчання стане хорошим досвідом та поповнить скарбничку особистого професійного розвитку кожного військовослужбовця.

Медіа-центр Міноборони України

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього