Яків Цуглевич до призначення був хірургом у районній лікарні Кам\’янця. Стажу має аж 38 років. Що цікаво – позапартійний. Не бідний. Так натякає що рука не потягнеться до хабаря. Разом з тим корупцію обіцяє викорінити

Довгоочікуване призначення головного лікаря Хмельниччини

Білі халати майже пів року ділили крісло Наталії Свестун. Очільницю Департаменту із медициною змусив зав’язати Майдан. Потім ним хотіли керувати нейрохірург, ЛОР, та проктолог. Проскочити ось у ці двері не вийшло в жодного. Влада і доля розпорядилися по іншому. І врешті, лікарям Хмельниччини призначили головного.

Нового очільника вітали із призначенням не лише колеги. У залі видимо не видимо активістів, самооборонівців та міліції. Це про всяк випадок. Словом, знайомі всі обличчя.

Яків Цуглевич до призначення був хірургом у районній лікарні Кам\’янця. Стажу має аж 38 років. Що цікаво – позапартійний. Не бідний. Так натякає що рука не потягнеться до хабаря. Разом з тим корупцію обіцяє викорінити.

Спочатку розповідає про себе, потім багато обіцяє. Каже гірше уже не буде. У залі навіть заплескали у долоні. Рада Майдану не розділила оптимізму групи підтримки. На слово новому керівнику не повірила. Запросили до розмови на днях влади. Той пообіцяв, що прийде.

Про Якова Цуглевича, як кандидата на цю посаду, Подільська.info писала ще на початку липня цього року.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту