Довірливі кам'янчанки віддали шахраям майже 40 тисяч гривень
До міського відділу міліції звернулись дві мешканки м. Кам‘янець-Подільського Хмельницької області з заявами про злочинні дії телефонних шахраїв.Довірливі кам'янчанки віддали шахраям майже 40 тисяч гривень
До міського відділу міліції звернулись дві мешканки м. Кам‘янець-Подільського Хмельницької області з заявами про злочинні дії телефонних шахраїв.
Перша потерпіла, пенсіонерка, перерахувала 15 тисяч гривень, аби її син уникнув проблем із законом через підозру у вчиненні злочину. До неї зателефонував невідомий чоловік, який представився правоохоронцем. Зловмисник одразу ошелешив жінку звісткою, що її син затриманий і незабаром потрапить за ґрати. Мовляв важкий злочин, сувора міра покарання, однак, є можливість уникнути неприємностей за певну винагороду. Турботлива мати одразу погодилась на всі умови і перерахувала необхідну суму на вказаний рахунок. Пізніше, коли вона зателефонувала все ж таки до сина, і все стало на свої місця, жінці довелося звернутися за допомогою до справжніх правоохоронців.
У другому випадку жителька Кам‘янець-Подільського району перерахувала 24 тисячі гривень, аби також врятувати життя свого сина. Але у цій версії шахрайства молодик начебто потрапив у ДТП. Аферист представився лікарем та намалював жахливу картину аварії і отриманих хлопцем травм. Мовляв, ваша дитина знаходиться на межі між життям і смертю, тому необхідні гроші, аби закупити ліки для якнайшвидшого оперативного вручання. Аби виключити останні сумніви матері, псевдолікар наголосив, що допоки жінка приїде, молодий чоловік може померти, тому краще перерахувати кошти на рахунок, а він, в свою чергу, все купить та проконтролює хід операції. Зрозуміло, що бідолашна матір під впливом емоцій зробила те, чого хотів шахрай.
Працівники міліції в черговий раз нагадують: не довіряйте дзвінкам телефонних аферистів, які, граючи на людських почуттях, отримують злочинним шляхом тисячі гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього