Друга спроба: у Хмельницькому національному університеті знову вибирають ректора
За керівне крісло борються теперішній ректор навчального закладу Микола Скиба та проректор з наукової роботи вишу Георгій Параска.Друга спроба: у Хмельницькому національному університеті знову вибирають ректора
У ХНУ розпочався другий тур виборів ректора. За керівне крісло борються теперішній ректор навчального закладу Микола Скиба та проректор з наукової роботи вишу Георгій Параска. Саме вони у першому турі, який відбувся 29 грудня минулого року? отримали найбільше голосів. Однак жоден з кандидатів тоді не отримав потрібну кількість – 50% + 1 голос.
Надаємо, вибори у навчальному закладі проходять вперше. Обирати майбутнього керівника вишу мають право як викладачі, так і студенти. Число останніх визначалося за квотним принципом. Тож у другому турі їх обрано 133. Загальна кількість виборців у 2 турі збільшилась із 877 до 880 чоловік.
До всього на кожній кабінці для голосування організаційний комітет з виборів ректора розмістив оголошення про заборону фото і відеозйомки, Оскільки після закінчення першого туру отримали звинувачення в тому, що виборці фотографували бюлетені.
Наразі голосування йде активно. Порушень поки що немає.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього