Розлючені свавіллям чиновників і правоохоронців рибалки вийшли перекривати автомобільні шляхи.Розлючені свавіллям чиновників і правоохоронців рибалки вийшли перекривати автомобільні шляхи.

Справжня – із побиттями та підпалами автомашин – війна за багаті на рибу хмельницькі ставки триває вже декілька років, однак тільки тепер у людей увірвався терпець. Губернатор області Василь Ядуха безпосередньо в інтересах власної родини керує розкуркуленням \”Хмельницькрибгоспу\”. На підприємство, яке власним коштом розводить рибу, нападають у піратський спосіб під прикриттям правоохоронців і забирають геть усю вирощену продукцію.

«Ця влада – від Бога», – пристрасно проповідував голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха на засіданні колегії відомства ще три роки тому. Це висловлювання про богообраність влади Януковича на четвертому місяці його правління у регіоні зробило губернатора Ядуху лідером у рейтингу політичних підлабузників за версією газети «Коментарі», опублікованому ще на початку вересня 2010 року.Дружині – землю, синові – будівлі в центрі міста, а улюбленій донечці – багаті на рибу хмельницькі озера та ставки.

Міцний на слово губернатор, мабуть, добре запам’ятав гасло РАГСУ «Міцна сім’я – міцна держава» й почав зміцнювати свою родину ресурсами області. Дружині – землю, синові – будівлі в центрі міста, а улюбленій донечці – багаті на рибу хмельницькі озера та ставки.

Навіть президент Янукович після низки скандалів відреагував на таке різке «покращення» в окремо взятій родині очільника Хмельниччини. Ще 2011 року Генеральна прокуратура перевіряла інформацію про корупційну діяльність пана Ядухи. Але далі оперативних донесень від місцевого управління СБУ у Київ антикорупційна розробка губернатора не пішла.

«Проведені офіційні заходи прокуратури та СБУ, обізнаність значної кількості осіб про ці заходи та про описану вище злочинну діяльність Ядухи В.С. і його оточення, відсутність правозастосовної реакції за результатами перевірки прокуратури та СБУ породить напруженість у суспільстві і матиме наслідком повну дискредитацію чинної влади в очах населення Хмельницької області», – з оперативного донесення УСБУ у Хмельницькій області у 2012 році.

Щоби не дискредитувати себе в очах жителів області, Василь Степанович санкціонував збирання рибного врожаю з чужих ставків під приводом збереження колись державного майна.

Більше дивіться у журналістському розслідуванні телеканалу «ТВі».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього