Громадські активісти звинувачують дружину екс-нардепа Олега Лукашука у тому, що вона псує дороги вантажівками, які перевантажує піском. Фірма жінки добуває його неподалік села Крупець, що на Славутчині. Також активісти звинувачують мера Славути Василя Сидора, однопартійця Олега Лукашука, у бездільності. Ваговий комплекс, який вони просили встановити у місті, аби контролювати завантаженість самоскидів, міський голова ігнорує.

“На кар’єрі, який належить дружині Олега Лукашука (екс-нардепа від “Батьківщини” та теперішнього очільника обласної організації цієї партії), щодня вантажаться десятки автомобілів. Вантажопідйомність цих машин різна. Але за нашою інформацією, найбільші з них, так звані кар’єрні самоскиди, беруть не менше 30 кубів піску, а це близько 60 тонн, а законодавством дозволено 40 тонн. Далі ці вантажівки їдуть на Хмельницький, Рівне та інші міста, руйнуючи автодороги. На позаминулій сесії Славутської міської ради ми ініціювали звернення до”Укртрансбезпеки” в Хмельницькій області з проханням внести свої пропозиції щодо розміщення на автодорозі Р05 (поблизу місцевого магазину “Три лева”) майданчику під ваговий комплекс. Плануємо ініціювати його закупку саме за кошти бюджету. Проте минуло вже більше двох місяців, і жодної інформації не надійшло від міського голови Славути Василя Сидора, якого ми, депутати міськради, зобов’язали звернутись за рекомендаціями до “Укртрансбезпеки”, – каже депутат Славутської міської ради Степан Шульга (“Народний контроль”).

Депутат вбачає таку затримку міського голови Василя Сидора із вирішенням питання у партійній приналежності очільника міста. Адже він, як і Олег Лукашук, є членом ВО “Батьківщина”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього