Спецпризначинець-підполковник Олександр Бойко, що зник на початку червня при загадкових обс­тавинах в районі Золотого на Луганщині проходив службу у Національній гвардії України, в/ч 1241, окремий загін спецпризначення Вега, м.Івано-Франківськ. До цього 10 років прослужив в м. Хмельницький у 8 полку спецпризначення.  Дружина скаржиться, що його командування надавало суперечливу і незмістовну інфо­рмацію. За різними даними, він потрапив в полон або загинув в бою.

Журналіст і волонтер Юрій Бутусов переглянув записи відеокамери, що була закриплена на касці підполковника Він пише, що група йшла по лісу, добре замаскована. “Був ранок, приблизно 11 годин, але густі лісові тіні добре маскували групу, і на дистанції в 20 метрів силуети розвідників вже були малопомітні”, – повідомив Бутусов

Раптово групу обстріляли зі стрілецької зброї. При цьому обстріл був прицільним.

“На відео видно, як відкрив вогонь і сам Бойко. Відстрілявся ріжок, командир припинив стрілянину, але тут же він впав на землю. В цей момент до Олександра почали підбігати бійці. На записі видно, що він отримав серйозні поранення: видно рана на одній нозі, розірвана кулею гомілку, а також інші рани”, – розповів Бутусов.

Офіцер був у важкому стані, бо не стогнав і нічого не говорив.

“Потім група розпалася. Досвідчений кулеметник відколовся з якихось причин від групи і вийшов до своїх сам. А ще один досвідчений боєць залишився з трьома новачками. Вони кажуть зараз, що командир групи загинув. Тому тіло командира залишили”, – сказав журналіст.

Після цього місце прибула група спецназу. Предмети екіпірування вони знайшли, а тіла не було. Всі вижили пройшли перевірку на поліграфі. Психологи стверджують, що вони дійсно вірять, що їх командир загинув.

Однак куди поділося тіло командира? “Чи зумів прийти в себе тяжко поранений офіцер і поповзти? Чи був узятий в полон? Або російські найманці сховали тіло, щоб його не вдалося знайти? Чому група розпалася?”, – питає волонтер.

Друзі, родичі та просто небайдужі люди щодня хтось з Вас запитує мене чим можна мені допомогти ?!?! Тепер прийшов час – і я вас прошу підтримати мене в мирному мітингу приуроченому до пошуку мого чоловіка Бойка Олександра Олександровича. Все що я прошу від Вас – це прийти або приїхати до Києва 14.07.2017 об 11:00 годині до адміністрації президента! Для Вас це всього декілька годин життя, а для мого чоловіка і мене це може бути ВСЕ!!! Будь ласка допоможемо повернути мені чоловіка, дитині-батька, матері – сина, а сестрі – брата!!! А українському народу – віру у справедливість.

Я буду пробувати домовитися за безкоштовні автобуси і машини з Волочиська, Хмельницького та Івано-Франківська. Можливо хтось може з цим допомогти. Будь ласка відписуйте мені хто буде, скільки чоловік і чи у Вас є можливість доїхати самим і ще когось взяти“, – написала Бойко на сторінці події у мережі Facebook.

 

Залиште коментар

Також по темі

У серпні в зоні АТО загинуло двоє мешканців Хмельниччини

Минулого місяця Хмельниччина втратила у зоні проведення антитерористичної