Діти Плужнянської школи-інтернату познайомилися із Хмельницькою АЕС
24 лютого старшокласники санаторної школи-інтернату с. Плужне, яке входить до зони спостереження Хмельницької АЕС, відвідали АЕС.Діти Плужнянської школи-інтернату познайомилися із Хмельницькою АЕС
24 лютого цього року старшокласники санаторної школи-інтернату с. Плужне, яке входить до зони спостереження Хмельницької АЕС, відвідали АЕС.
Знайомство із енергетичним підприємством діти школи-інтернату розпочали з інформаційного центру атомної станції. Фахівці відділу роботи з громадськістю і ЗМІ ВП ХАЕС розповіли екскурсантам про основні технологічні процеси виробництва електроенергії. Під час екскурсії в інформаційному центрі школярі ознайомилися також із історією вітчизняної та новинами світової атомної енергетики.
Продовжили знайомство з об’єктами атомної станції старшокласники в навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС. Особливе захоплення у відвідувачів викликав повномаштабний тренажер блочного щита управління, на якому екскурсантам продемонстрували змодельовану позаштатну ситуацію на енергоблоці АЕС.
Не менш цікавою та захоплюючою для дітей школи-інтернату була екскурсія і в краєзнавчий музей міста атомників.
Супроводжували під час екскурсійної поїздки учнів санаторної школи-інтернату с Плужне військовослужбовці військової частини з охорони ХАЕС, які взяли під свою опіку цей заклад. Саме за ініціативи керівництва військової частини було організовано поїздку, по завершенні якої діти отримали ще один подарунок від військових – сучасний принтер, який необхідний для друку газети школи-інтернату.
За словами заступника командира військової частини 3043 по роботі з особовим складом, підполковника Володимира Козака, серед найближчих планів особового складу частини – поїздка до школи-інтернату разом із спецпризначенцями, які демонструватимуть школярам свої бойові навички та вміння, як приклад для наслідування, та свідчення високої готовності до надійного захисту важливого стратегічного об’єкта.

Діти Плужнянської школи-інтернату познайомилися із Хмельницькою АЕС

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього