Діти створили перший мультфільм про Меджибізьку фортецю
Меджибізька фортеця, Дракон “Блискавка”, принци і принцеси, коники та інші чудернацькі звірі сьогодні “ожили” у замку.Діти створили перший мультфільм про Меджибізьку фортецю
Меджибізька фортеця, Дракон “Блискавка”, принци і принцеси, коники та інші чудернацькі звірі сьогодні “ожили” у замку.

А маленькі чарівники з недільної школи “Зерна добра”створювали свої сценарії, події та пригоди. Велика подяка медійнику-аніматору Юлії Мироненко та оператору і організатору заходу – керівнику інформаційної агенції “Поряд з вами” Олексі Ярославцеву.

У ДІКЗ “Межибіж” і інформаційної агенції “Поряд з вами” впродовж 2015 року встановилися плідні партнерські стосунки як у медійній сфері, так і у здійсненні спеціалізованих проектів з науковою метою. Недільна школа “Зерна добра” щотижня працює у заповіднику з листопада 2015 року. Як повідомляє \”Ексклюзив\”, вона є спільним проектом заповідника та парафії замкової церкви св. Миколая та відрізняється від звичайних недільних шкіл тим, що, окрім викладання основ духовного виховання, для дітей тут проводяться уроки краєзнавства, природознавства, майстер-класи з різних ремесел та мистецтв.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього