Діти учасників АТО та діти-сироти з Кам'янця відпочиватимуть в Литві
Як повідомив мер Кам’янця, на відпочинок поїдуть діти учасників АТО, які не потрапили у списки тих, хто відпочиватиме у Польщі та діти-сироти.Діти учасників АТО та діти-сироти з Кам'янця відпочиватимуть в Литві
Міський голова Михайло Сімашкевич домовився із мером Укмерге Роландасом Яніцкасом про те, що юні кам’янчани візьмуть участь у Міжнародному таборі для молоді. На ім’я мера уже надійшло запрошення для дев’яти дітей, віком від 14 до 17 років та однієї особи, яка їх супроводжуватиме.
Як повідомив мер Кам’янця, на відпочинок поїдуть діти учасників АТО, які не потрапили у списки тих, хто відпочиватиме у Польщі та діти-сироти. Перебуватимуть вони закордоном упродовж тижня (з 24 липня по 1 серпня), повідомляють на сайті міської ради.
Нагадаємо, що завдяки тісній співпраці з містами-побратимами, юні кам’янчани уже не вперше мають можливість відпочивати закордоном. Минулого року діти учасників АТО перебували у Тарново Пудгурне, цього року 45 дітей військовослужбовців знову оздоровлюватимуться в Польщі з 11 по 24 липня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього