Діти учасників АТО з Кам'янця-Подільського поїхали на відпочинок до Польщі
Двадцять четвертого липня 43 дітей кам’янчан учасників АТО поїхали на двотижневий відпочинок до польського міста Тарново-Пудгурне.Діти учасників АТО з Кам'янця-Подільського поїхали на відпочинок до Польщі
Двадцять четвертого липня 43 дітей кам’янчан учасників АТО поїхали на двотижневий відпочинок до польського міста Тарново-Пудгурне. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Міський голова Михайло Сімашкевич, розуміючи важливість підтримки малечі, батьки якої беруть участь в боротьбі за мир в державі, домовився із польськими партнерами про те, щоб юні кам’янчани мали можливість побувати на оздоровленні закордоном.
Діти безкоштовно проживатимуть, харчуватимуться, для них польські друзі проводитимуть екскурсії, організовуватимуть розважальні програми.
\”Польські партнери з самого початку продемонстрували нам свою підтримку в ситуації, яка склалася в нашій державі. Не лише словом, а й ділом вони показали, що насправді переживають за нас, адже передавали допомогу у вигляді одягу, гігієнічних засобів для наших військових. Щиро вдячний їм за те, що погодились взяти на відпочинок дітей учасників АТО ” –зазначив напередодні мер.
Перевезення, воду та солодощі в дорогу також забезпечила міська рада.
Від імені влади побажав дітям щасливої дороги заступник міського голови Сергій Бабій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього