Дітям пропонують подорожувати Поділлям, не виходячи з власного домуАвтор книги \”Подорож Хмельниччиною у головоломках\” Неллі Мальована вирішила ознайомити всіх, хто не має можливості обійти Хмельниччину з рюкзаком і фотоапаратом, із прекрасною природою та історією Хмельницької області.Дітям пропонують подорожувати Поділлям, не виходячи з власного дому Автор книги \”Подорож Хмельниччиною у головоломках\” Неллі Мальована вирішила ознайомити всіх, хто не має можливості обійти Хмельниччину з рюкзаком і фотоапаратом, із прекрасною природою та історією Хмельницької області.
Презентація збірки-путівника відбулася в обласному краєзнавчому музеї. Видання орієнтоване на дитячу аудиторію, а також стане цікавим вчителям загальноосвітніх шкіл.
Прапор із геральдичними символами Поділля присутній на титульних і на окремих сторінках книги. Саме так художник Геннадій Нечепорук вирішив підкреслити патріотичність образу самого туриста, який з’являється на сторінках з цими атрибутами.
Створення самих коміксів не планувалося. Ця ідея виникла після подорожі до підземного палацу. Надзвичайні враження від мандрівки рачки по вузьким коридорам печери, нові враження та нові відчуття часу в підземеллі лягли в основу коміксів. Таким чином, все, що є в книзі – справжні події, а не вигадана історія.
На презентації також співали.
А все починалося із олівця та паперу. Вже потім до візуальної ідеї підключився дизайнер, який комп’ютеризував малюнки, додав кольору ту форми усьому макету.
– З дизайнером зробили книгу за півроку, але для цього вже були нотатки, – каже авторка книги. – Я розробляла одну главу, а художник паралельно створював малюнки. Поки я даю чорновик дизайнеру і вона його оформляє, я роблю іншу главу. Для того, щоб зробити все від «А» до «Я», нам знадобилося 9 місяців. Важко було знайти спонсорів.
Ця книжка – це промінець для школярів, бо наші діти все роблять на комп’ютері, – каже вчителька історії школи №24 Надія Гораль. – Це подарунок не лише для дітей, а й для вчителів. Це корисна знахідка для уроків рідного краю. Тут можна вивчити певні теми, пов’язані з історією України. Для вчителів книжка неоціненна.
Книжку “Подорож Хмельниччиною у головоломках” можна придбати у Хмельницькому краєзнавчому музеї

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього