Ставок площею понад 30 га та вартістю близько 67 млн. гривень, що знаходиться у мікрорайоні Дубове міста Хмельницького, підлягає поверненню до комунальної власності. Цього домагалася прокуратура міста, і так постановив Рівненський апеляційний господарський суд.

Підставою для прокурорського втручання, пише “Незалежний громадський портал”, стало те, що у 2015 році у користування одній із неприбуткових громадських організацій міста Хмельницького неправомірно було передано водний об’єкт місцевого значення – ставок у мікрорайоні Дубове обласного центру.

Виявилось, що ставок переданий у безоплатне користування не уповноваженою на це особою.

Окрім цього, відповідно до вимог законодавства, водні об’єкти надаються у користування за договором оренди земельної ділянки на земельних торгах у комплексі із земельною ділянкою. Однак, цієї процедури посадовцями дотримано не було, а ставок передано організації без оформлення договору оренди та без земельної ділянки.

«Враховуючи ці порушення, Хмельницька місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір тимчасового користування водного об’єкту місцевого значення недійсним, та припинити його дію на майбутнє», – повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц.

Постановою Рівненського апеляційного господарського суду позицію прокуратури підтримано, незаконний договір визнано недійсним.

 

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою