Духовна рада Хмельницького займатиметься відродженням моральності
Серед основних завдань – співпраця з владою та просвітництво серед молоді.Духовна рада Хмельницького займатиметься відродженням моральності
Серед основних завдань – і співпраця з владою. Та лише в рамках можливого. Брати участь в політичних процесах священнослужителі зарікаються.

З народом і без політики – cаме так працюватиме нещодавно створена Духовна рада у Хмельницькому, в яку об’єдналися майже 20 різних християнських конфесій. Щоправда, працювати в одному напрямку розпочали вже давно – з початком Революції Гідності та АТО. Капелани різних церков постійно їздять на Схід. Однак, капеланів не вистачає. Допомогти священнослужителям їх готувати має намір академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Ще один напрямок роботи – просвітництво серед молоді. Для цього представники ради готові йти у школи та виші. Щоправда, лише у тому випадку, коли діти та батьки самі цього захочуть.

Найближчим часом представники 18 християнських конфесій разом відсвяткують День міста та День подяки. Та, вочевидь, цей захід відбудеться без священиків московського патріархату. Вони і досі не виявили бажання співпрацювати з Духовною радою. Однак, якщо представники цієї церкви захочуть стати частиною великої конфесійної общини – їм ніхто не перечитиме.

Детальніше – у сюжеті Поділля-центр.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього