Дунаєвецький штаб допомоги армії: подорож довжиною в 2100 кілометрів
Сказати, що це була важка подорож — це нічого не сказати.Дунаєвецький штаб допомоги армії: подорож довжиною в 2100 кілометрів
Сказати, що це була важка подорож — це нічого не сказати.
Я хочу розповісти про подорож, довжиною в 2100 кілометрів, котра перевернула моє сприйняття того, що відбувається на Сході. Про ті емоції, які були в душі, коли ми покидали зону аеропорту м.Маріуполь.
Вона була важка, як емоційно, так і фізично. Але фізична втома ніщо порівняно з емоціями. Емоціями від того, як нас приймали, емоцій від оповідань бійців про здачу маршрутів і позицій, емоцій від сили духу і героїзму, емоцій від неймовірної вдячності волонтерам. Про реакцію на малюнки і ангелочків, які зробили наші школярі, навіть не можна підібрати слів. А листи, які ми передали бійцям, викликали сльози навіть у самих мужніх хлопців…
Варто зазначити те, що майже увесь вантаж (а було його 16 тонн), хлопці поділили між всіма підрозділами, які перебувають на захисті Маріуполя. Це напевно перше, що кинулось в очі. Там дуже гостро відчувається “почуття ліктя”.Варто також зазначити, що відношення до нас теж вразило. Увага і захист, яким нас оточили спочатку трохи збентежили, але потім стало зрозумілим причина. Саме в ту ніч, вперше за час дії АТО, було введено повну заборону пересування по секторах, бронежилет і боєць зі зброєю біля кожного з нас став цілком нормальним явищем. Адже: “Диверсійні групи терористів полюють саме на волонтерів, а без волонтерів ми б не були такі сильні. І ми маємо вас захищати”, – відповів на моє запитання боєць з позивним “Ромео”. Від себе додам, що кожен волонтер, кожен хто допомагає найменшим, дає хлопцям трошки своєї впевненості, мужності, патріотизму і сили духу. І тільки разом ми переможемо.
Мурашник аеропорту Маріуполь залишив особливі враження, але більш детально розповісти я не можу, в цілях безпеки наших хлопців. Але зазначу, що там дуже багато військових і техніки.
І на останок, хочу зазначити, що ми мусимо продовжувати збирати кошти і харчі для наших захисників. І цей рух не має зупинитись до поки останній терористичний чобіт, фінансований “Рассеей”, буде топтати нашу рідну землю. Донбас – це Україна і в Маріуполі це істотно відчувається.
Бережи Господь наших Воїнів.
Слава Україні.

Бойчук Роман
Волонтерський штаб допомоги армії
м.Дунаївці, Хмельницька обл.), в будівлі другого універмагу, (вхід з двору)
+38(096)134 6397
+38(093)265 7631б

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього