Дунаєвецькому активісту «шиють» дрібне хуліганство
23 липня на території ВАТ «Сільгосптехніка», під час чергової спроби громадських активістів припинити роботу цеху з виробництва теплоізоляційних плит, відбулись звичні «дебати» між Василем Гандзюком та директором ВАТ «Сільгосптехніка» Леонідом Кузмінським.Дунаєвецькому активісту «шиють» дрібне хуліганство
23 липня на території ВАТ «Сільгосптехніка», під час чергової спроби громадських активістів припинити роботу цеху з виробництва теплоізоляційних плит, відбулись звичні «дебати» між Василем Гандзюком та директором ВАТ «Сільгосптехніка» Леонідом Кузмінським.

Не стерпівши «наруги» опонент Василя Петровича викликав міліцію. Оперативно провівши перевірку по факту звернення, правоохоронці вирішили притягнути громадського активіста до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство.

Вже 28 серпня має відбутись суд, який винесе остаточне рішення по даному питанню.

Варто відмітити, що скоро буде рік, як ведеться слідство по факту жорстокого побиття Василя Гандзюка невідомими особами, але суттєвих зрушень по справі досі не видно.

Громадські активісти звертаються до усіх небайдужих з проханням прийти 28 серпня на 9 годину до Дунаєвецького районного суду та підтримати Василя Гандзюка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього