Дві хмельничанки вже виграли по 1000 гривень від MasterCard
1 листопада стартувала акція “Комуналка у Приват24 з MasterCard”, головним подарунком якої є 1 000 грн на оплату комунальних послуг.Дві хмельничанки вже виграли по 1000 гривень від MasterCard
1 листопада стартувала акція “Комуналка у Приват24 з MasterCard”, головним подарунком якої є 1 000 грн на оплату комунальних послуг.

Хмельничанки Осана Лебидь та Анна Басюк стали одні з 100 переможців листопада та грудня – вони взяли участь у акції і отримали по 1000 гривень.

“Я вже понад 3-х років користуюсь системою Приват24, – розповідає переможниця листопада Оксана Либдь. – За комунальні послуги почала сплачувати лише 3 місяці тому. Звичайно, що в акції зареєструвалася, сподіваючись виграти, адже беру участь у всіх акціях ПриватБанку. Це перша перемога, і я впевнена, що не остання!”

Окрім 1000 грн. на рахунок переможці отримали від ПриватБанку ще пам’ятні подарунки.

Переможниця грудня Анна Басюк прийшла у відділення ПриватБанку із надійною підтримкою – донькою Дашою та синочком Дмитром. Майбутні клієнти теж отримали подарунки від ЮніорБанку.
“Саме на свій день народження я отримала SMS-повідомлення про зарахування 1000 грн. на рахунок, – ділиться враженнями Анна Басюк. – Спочатку я подумала, хто б це так щедро мене привітав, і прочитала пропущене повідомлення від ПриватБанку про те, що я перемогла у акції “Комуналка у Приват24 з MasterCard”. Святковий настрій був неймовірний!”.

Акція “Комуналка у Приват24 з MasterCard” триває до 31 січня 2016 р включно, і можливо саме ви ще зможете стати переможцем третього етапу розіграшу. Здійсніть комунальні платежі в Приват24 з картки MasterCard і отримайте шанс виграти 1000 грн.

Умови акції надзвичайно прості та вигідні. Все, що треба зробити, – зареєструватися в акції на сайті pb.ua/plat та здійснити від 5-ти комунальних платежів в інтернет-банку Приват24 (розділ «Мої платежі») зі своєї картки MasterCard.

”Головний подарунок -1 000 грн на оплату комунальних послуг щомісяця – здобувають півсотні клієнтів з усієї України, – повідомляє керівник бізнесу платежів та переказів Віталій Якубовський. – А переможцем акції клієнт може бути лише раз за весь її період. Тому той, хто ще не переміг, має шанс виграти :)”. Відповіді на всі запитання клієнти можуть отримати як на сайті акції так і цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів за номером 3700.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього