Дві родини учасників АТО отримають квартири у Хмельницькому
10 грудня відбулося перше засідання виконавчого комітету у новому складі. Головував на ньому міський голова Олександр СимчишинДві родини учасників АТО отримають квартири у Хмельницькому
10 грудня відбулося перше засідання виконавчого комітету у новому складі. Головував на ньому міський голова Олександр Симчишин. До порядку денного було внесено 25 питань. До початку їх розгляду Олександр Сергійович привітав усіх присутніх у залі та попередив, що на них чекає серйозна робота. Тому висловив сподівання на плідну співпрацю.
Розпочали із проекту рішення, що дозволить осучаснити ще одне комунальне підприємство та зробити його роботу більш енергоефективною. Члени виконкому проголосували за внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» на 2016 рік. Її впровадження передбачає комплекс заходів, які мають на меті зменшення споживання енергоносіїв, а саме: зниження втрат в теплових мережах, зниження обсягів використання електроенергії, а також виконання умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.
Заходи, що входять до складу інвестиційної програми на 2016 рік, дають змогу зменшити використання природного газу та електроенергії, що в грошовому еквіваленті становитиме 1140,88 тис. грн. на рік. Зокрема, передбачається: дообладнання в котельні на вул. Молодіжній, 2, модернізація та реконструкція котлів, оновлення та переобладнання теплових мереж попередньоізольованими трубопроводами та встановлення 21 лічильника обліку тепла на багатоквартирних житлових будинках в місті. Після цього забезпечення населення засобами обліку тепла становитиме 100%. Загальна сума витрат за цією програмою становитиме більше ніж 4 мільйони гривень. Ці кошти були закладені у тариф для населення.alt
Розглянули та одноголосно підтримали проект рішення «Про придбання житла сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов». Згідно із ним дві родини загиблих військовиків отримають квартири у Хмельницькому на умовах співфінансування. Рідним загиблих компенсують з державного бюджету вартість придбаних квартир площею до 58 кв. метрів, решту вони мають можливість доплатити самі.
Квартири отримають родини Олександра Співачука, який загинув 29 серпня 2014 поблизу міста Іловайська та Анатолія Суліми, який загинув в районі Дебальцевого 9 лютого 2015 року.
Придбання житла родинам загиблих Героїв на цих же умовах продовжуватиметься. Загалом у місті потребують покращення житлових умов ще 7 родин військовослужбовців, загиблих під час проведення АТО та 2 інваліда ІІ групи.
Також члени виконавчого комітету заслухали начальника фінансового управління. Вона доповіла про перерозподіл бюджетних призначень. Така необхідність виникла у зв’язку із проведенням додаткових робіт із реконструкції стадіону «Поділля». «Уже наступного року ми плануємо облаштувати синтетичне покриття і нарешті отримати сучасний стадіон із шістьма легкоатлетичними доріжками, який дозволить нам приймати у себе різноманітні змагання та вивести на новий рівень місцевих спортсменів» – підкреслив очільник міста Олександр Симчишин. Після запитань та обговорення необхідних змін виконавчий комітет підтримав цей проект рішення.
Проголосували і за питання, що стосуються квартирного обліку, комунального майна та рішення, винесені на розгляд виконкому службою у справах дітей. Крім того, виділили матеріальну допомогу хмельничанам на лікування та одноразову допомогу для 7 учасників АТО, розміром від 1 500 до 3 000 грн.
Серед іншого затвердили і програму святкування Нового року та Різдва Христового в місті Хмельницькому. Окрім встановлення новорічних ялинок передбачаються традиційні театралізовані дійства: «Андріївські вечорниці» та «Святий Миколаю, приходь до нас з раю», святкові концерти муніципальних, вокальних та хореографічних колективів, дитячі ранки, феєричні дійства, шоу-програми, відкриття гостини Святого Миколая та головної ялинки обласного центру, а також різдвяні вертепи, етно-фестивалі, свято колядок та щедрівок, які проводитимуться у загальноосвітніх навчальних закладах, підліткових клубах, соціальних установах та на центральних вулицях міста.
На цьому порядок денний першого засідання виконкому був вичерпаний. Однак, цілком ймовірно, що чергове засідання відбудеться уже наступного тижня, адже накопичилось чимало питань для розгляду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього