Дві смертельні ДТП на Хмельниччині за один ранок: початок експерименту з реформування ДАІ?
Зранку 20 листопада в Хмельницькій області трапились відразу дві автопригоди, які призвели до загибелі водіїв.Дві смертельні ДТП на Хмельниччині за один ранок: початок експерименту з реформування ДАІ?
Зранку 20 листопада в Хмельницькій області трапились відразу дві автопригоди, які призвели до загибелі водіїв.
\”Поблизу села Бокиївка Волочиського району водій автомобіля \”Тойота Кемрі\” виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з автівкою \”Лада Пріора\”, водій якої загинув у результаті ДТП\”, – розповідає речник ДАІ у Хмельницькій області Андрій Лужняк.
Друга аварія – поблизу повороту на село Кузьмин Старокостянтинівського району. Водій автомобіля \”Нива\” виїхав на смугу зустрічного руху, порушивши правила обгону, й зіткнувся з автомобілем \” МБ Спринтер\”. Внаслідок цього \”Ниву\” почало розкручувати, вона потрапила під колеса вантажівки, водій загинув на місці пригоди.
Зверніть увагу: обидві ДТП трапились на ЗУСТРІЧНІЙ СМУЗІ, внаслідок непрорахованих дій керманичів авто!
Як ще потрібно реорганізувати органи ДАІ, щоб навчити наших водіїв безпомилково оцінювати дорожні обставини, дотримуватись ПДР та просто бути зваженими на трасі і поважати інших учасників руху? Що в сухому залишку отримали обидва водії, поспішаючи: один вкоротив життя собі, інший, – сторонній людині.
Шановні автомобілісти, швидко витягаємо з надр свідомості і встановлюємо між кермом та сидінням почуття відповідальності за своє і чуже життя, особливо з настанням непростих зимових умов!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього