Два пам'ятних знаки загиблим землякам встановили в Корці на Славутчині
Знаки безкоштовно виготовила скульптор Світлана Лелях-Бегутова на честь Тараса Ляшука та Анатолія Гаврилюка, воїнів із Корця, що загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.Два пам'ятних знаки загиблим землякам встановили в Корці на Славутчині
Знаки безкоштовно виготовила скульптор Світлана Лелях-Бегутова на честь Тараса Ляшука та Анатолія Гаврилюка, воїнів із Корця, що загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.
Меморіальні знаки встановлено на фасадах місцевого ліцею, в якому навчалися герої.
Молодший сержант Тарас Ляшук служив за контрактом у 30-ій Новоград-Волинській механізованій бригаді. Загинув 11 серпня під час виконання бойового завдання. Не встиг навіть одружитися – йому було тільки 27… Батьки мали обмаль інформації про те, як там, на Донеччині, на передовій, їхньому синові. Більше дізналися, як його не стало: з побратимами перебував у розвідці, коли їх накрили ворожими «Градами».
5 вересня загинув прапорщик Анатолій Гаврилюк. Миротворець, який пройшов Ліван, Косово, Ірак, але смерть спіткала на Луганщині.
Обидва були відповідальними, совісними, свідомими – справжніми воїнами… Учнівській молоді Корця є з кого брати приклад, але, як висловився один із промовців на урочистому відкритті, «краще б скінчилася війна і не потрібно було вже нікому повторювати їхні подвиги».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього