Два підприємства Хмельниччини отримали статус схваленого експортера
Строк дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.
Два підприємства Хмельниччини отримали статус схваленого експортера
Для спрощення та прискорення митного оформлення товарів, що експортуються з України на умовах вільної торгівлі, у 2015 році запроваджено інститут схваленого експортера при визначенні преференційного походження товарів з України.
Схваленим експортером може бути підприємство-експортер, юридична особа, зареєстрована в Україні, за винятком митного брокера, яка здійснює постійні відправлення товарів на умовах угод та має право самостійно оформлювати декларацію інвойс незалежно від вартості партії товару.
У Хмельницькій області статус уповноваженного (схваленого) експортера отримали ТОВ «Карат» (м. Хмельницький), яке виготовляє килимові вироби, та ТОВ «Сансервіс» (м. Славута), що спеціалізується на виробництві меблів для ванних кімнат. Про це повідомляє сайт Хмельницької ОДА.
Перевагою використання статусу уповноваженого (схваленого) експортера є те, що для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 самостійно, без залучення митниці, визначає та декларує походження товарів на комерційних/товаросупровідних документах, що дозволяє прискорити процедуру експорту товару.
Строк дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на