Двадцятирічна будівельна епопея з відкриття Дунаєвецької дитячої районної лікарні закінчилася
За цей період робота і зупинялася, і знову відновлювалися. Тепер маленькі жителі району зможуть лікуватися та проходити діагностику, без перебільшення, в сучасній європейській лікарні.Двадцятирічна будівельна епопея з відкриття Дунаєвецької дитячої районної лікарні закінчилася
Двадцятирічна будівельна епопея з відкриття Дунаєвецької дитячої районної лікарні закінчилася. За цей період робота і зупинялася, і знову відновлювалися. Тепер маленькі жителі району зможуть лікуватися та проходити діагностику, без перебільшення, в сучасній європейській лікарні.

Три поверхи сучасних лікувальних палат із комфортними умовами перебування – дунаєвецький лікувальний довгобуд нарешті здали в експлуатацію.

Тут розміститься педіатричне та терапевтичне відділення. Відкриття нового закладу стало справжню святковою подією, адже, як переконує головний лікар, лікарня стане медичною візитівкою міста. Працювати тут будуть за декількома напрямками.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, загалом лікувальний заклад розрахований на шістдесят ліжок. В палатах все обладнано за останнім словом техніки. Для малечі є і декілька ігрових кімнат.
Для завершення довготривалого будівництва було витрачено понад двадцять мільйонів гривень. Більшу частину коштів надали із державного бюджету.

Дунаєвецькі лікарі завжди славилися своїм ставленням до роботи. В тутешній пологовий будинок приїздять звідусіль. Обласні чиновники кажуть – і цей заклад має стати кращим в області.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Міськрада виграла суд і чекає, коли виконавча служба виселить Кольгоферів з підземки

Вчора суд виніс рішення – повернути нежитлові приміщення