Дівчина, яка втопилася у Південному Бузі, не раз говорила про самогубство
Особу загиблої, знайденої 11 квітня у Південному Бузі поблизу моста на вулиці Західна Окружна, ідентифікували.Дівчина, яка втопилася у Південному Бузі, не раз говорила про самогубство
Особу загиблої, знайденої 11 квітня у Південному Бузі поблизу моста на вулиці Західна Окружна, ідентифікували. Це – мешканка одного з районів Хмельниччини, 1994 року народження. Тіло дівчини побачив місцевий житель та повідомив правоохоронців.
«Частина його була у воді, частина на поверхні. Тіло було спрямоване на розтин. Висновок судмедекспертизи: ознак насильницької смерті нема. Причина смерті – утоплення», – розповідає начальник Хмельницького відділу поліції Володимир Калашнік.

Дівчину у той же день упізнали дві знайомі, з якими вона напередодні бачилася у придорожньому кафе. Як стало відомо, потерпіла перебувала в обласному центрі протягом тривалого часу. А от про рід занять дівчини розповідати відверто ніхто не хоче. Утім, знайомі загиблої таки зізналися: напередодні вона перебувала у депресії, неодноразово говорила про самогубство. Але записки цього разу не лишила.

Відкрите кримінальне провадження за 115 статтею кримінального кодексу. Нині чекають на результати судово-цитологічної та гістологічної експертизи, які покажуть, чи були у крові загиблої наркотичні речовини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього