У перший день мандрівка проходила за маршрутом «Хмельницький – Ярмолинці – Городок – Смотрич – Кам’янець-Подільський». Подолати 115-кілометрову дистанцію хмельничанам допоміг вікарій городоцького костелу Святого Станіслава отець Анатолій Клак. Він нагодував мандрівників смачним обідом та особисто на велосипеді вказав найзручніший виїзд з міста. До речі, саме отець Анатолій був організатором літнього міжнародного велопаломництва Харків – Рим.У перший день мандрівка проходила за маршрутом «Хмельницький – Ярмолинці – Городок – Смотрич – Кам’янець-Подільський». Подолати 115-кілометрову дистанцію хмельничанам допоміг вікарій городоцького костелу Святого Станіслава отець Анатолій Клак. Він нагодував мандрівників смачним обідом та особисто на велосипеді вказав найзручніший виїзд з міста. До речі, саме отець Анатолій був організатором літнього міжнародного велопаломництва Харків – Рим.
Дорогою ж до історичного центру Поділля мандрівників зустріли «байкери» з міста над Смотричем. Вони й провели першу чарівну та пізнавальну вечірню велосипедну екскурсію краєвидами міста-музею.
Дводенна велоподорож хмельниччан Подільским краєм
– Справжньою окрасою туру стало спілкування з «колегами» по захопленню з Кам’янця-Подільського, з якими ми познайомились під час хмельницького велопробігу OctoberBikeFest минулого тижня. Адже саме завдяки нашим новим друзям, ми на новий лад у яскравих вечірніх барвах розкрили для себе історію давньої столиці Подільського краю, ознайомились з її культурними та архітектурними пам’ятками. Особисто від себе та від усієї команди хотів би висловити вдячність персонально Дмитру Бойку за вкрай цікавий, змістовний та кваліфікований екскурс у історію старовинного міста, – розповідає учасник подорожі Сергій Толстіхін.
Задля перепочинку та відновлення сил велотуристи заночували у міні-готелі в Кам’янці-Подільському. А ранком наступного дня продовжили свій шлях на роверах вже історичними стежками Північної Буковини, відвідавши руїни Жванецького замку, Львівську і Подільські брами в Окопах та Хотинську фортецю на кручах Дністра.
Несподіваним та від того не менш приємним сюрпризом для найстійкіших «байкерів» стала неочікувана зустріч на зворотному шляху знову ж з кам’янецькими веломанами, які саме зібрались проводжати велосезон прощальним пробігом. Аби віддячити кам’янчанам за гостинність та участь у OctoberBikeFest, що проходив в обласному центрі, двоє хмельничан Сергій Толстіхін та Віталій Сокальський приєдналися до заїзду. Решта ж через брак часу вирушили «електричкою» з Кам’янця додому.
– Окрім того, що подорожі пам’ятними місцями на велосипеді приносять величезну користь здоров’ю людини, вони ще й сприяють нашому культурному зростанню, примножуючи таким чином свою цінність у десятки разів! Такі виклики мають стати гарним прикладом для тих, хто бажає долучитись до велоруху та здорового образу життя, адже це не лише «адреналін», але й самовдосконалення. Сподіваюсь у наступному турі вже візьме участь на порядок більше активних та щасливих людей, – відзначає учасник подорожі Олександр Калінер.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього