Двоє хмельничан загинули на пожежі у КиєвіПід Києвом в результаті масштабної пожежі на ринку «Столичний» загинуло 4 людини. Двоє з них – це підприємці з Хмельницької області.Двоє хмельничан загинули на пожежі у КиєвіПід Києвом в результаті масштабної пожежі на ринку «Столичний» загинуло 4 людини. Двоє з них – це підприємці з Хмельницької області.
Вогонь охопив значну територію ринку. Продавці «Столичного» не відразу зрозуміли, як небезпечна пожежа, пише «Комсомольська правда». За три години вогонь випалив кілька тисяч квадратних метрів площі. На пожежі загинуло четверо людей. З них двоє хмельничан – Майя Шустрова і Альберт Юськов, що працювали в ковбасному відділі павільйону. Обидва родом з Хмельницької області, вони були цивільними чоловіком і дружиною, мали спільну справу. І пішли з життя разом.

– Коли почалася пожежа , в магазин до Альберта і Майї забігла дівчина, – каже Галина, продавчиня ринку. – Бачила, як Альберт віддав їй вогнегасник. Дівчина втекла , але незабаром прибігла і запитала , чи є ще один. Альберт негативно похитав головою і закрив двері . Через скло бачила, що всередині була Майя, яка щось гарячково набирала на комп\’ютері, а Альберт брав якісь папери.

Галина згадує, що коли дізналася про пожежу, то зайшла у свій ларьок. Перша думка була: треба відсидітися. Пожежа їй видався несерйозною, думала, швидко погасять. Можливо, так само міркували Альберт і Майя, залишаючись у своєму магазині.

– Але щось смикнуло мене все ж вийти з павільйону, – каже Галина. – Виходити на вулицю безпосередньо з магазину я не стала, двері відкриваються не відразу. Та й магазин не хотіла залишати відкритим. Тому вийшла в коридор.

Галина згадує, що відразу ж ледь не задихнулася, настільки був отруйним дим.

– Я впала на коліна і поповзла до виходу на дотик, – каже жінка.

Альберт і Майя так і не змогли покинути павільйон, їх тіла на наступний день виявили рятувальники. Продавці, які знали чоловіка і дружину, розповіли, що вони працювали на ринку «Столичний» лише кілька місяців, до цього працювали на м\’ясній базі на Подолі. У Майї залишилася 13-річна дочка , у Альберта – 25-річний син. Адміністрація ринку «Столичний» пообіцяла журналістам , що допомагатиме дітям загиблих людей.

Нагадаємо, офіційною залишається версія про порушення правил протипожежної безпеки, але перевіряється також версія підпалу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього